اسراییل و شناخت فرهنگ صهیونیسم

موضوع مورد مطالعه این وبلاگ صهیونیسم است

اسراییل و شناخت فرهنگ صهیونیسم

موضوع مورد مطالعه این وبلاگ صهیونیسم است

متاسفانه کتابهای اسراییل مریض هستند. مردمی که با اندیشه های غلط پرورش می یابند تصمیم های اشتباه می گیرند. من سعی می کنم روی این وبلاگ بیشتر ترجمه کنم. صهیونیسم باید برچیده شود

ترجمه کتاب ובחרת בחיים صفحه28

شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۹ ب.ظ

صفحه 28

آیا صحبت های دامیل به شما الهام بخشید؟

سعی کنید توضیح دهید کلمات او چگونه شما را تحت تاثیر قرار داد

دامیل موضع بن پتورا را حمایت کرد ،دلایل او برای موضع گیری اش چیست؟

چرا فکر می کنید که آزمون اخلاقی بستگی به توانمند سازی خود دارد؟ این چع تفاوتی با اخلاق هدفمند که یک امت مطرح می کند دارد؟

صحبتهای چه کسی تو را بیشتر متقاعد می کند صحبتهای یک امت یا دامیل ؟چرا؟

سعی کنید تصور کنید ، چرا موضوع درس دانش آموزان درباره آب برای دو نفر برای متفکران جنبش صهیونیستی جالب واقع شد؟(کدام "دونفری که به بیابان رفتند"را دامیل پیش چشمهایش دید؟)

6.در قسمت آخری که خواندیم ، دامیل گفت: یک چیزی هست که وحشتناک تر ازمرگ است. چیزی هست که با او و بعد از آن و آن اینست که همه زندگی ارزش آنرا ندارد.

الف . این دیدگاه را روشن کنید ، در محدوده موضوع "آب برای دو نفر"

ب. آیا در اجتماع ما ارزش هایی  که مورد توجه قرار می کیرند هستند که مهمتر از زندگی خود ما باشند؟ مثال بیاورید . نظر شما در اینباره چیست ؟

فلسفه یونانی: مرد در حال غرق شدن به تخته چسبید

تفکر یهودی از طریق ارتباط با طرز تفکر و مباحثه با ملت های دیگر و ارتباط با فرهنگ آنها رشد کرد. یهودیان از فرهنگ دیگران تاثیر گرفتند و سپس بر فرهنگ آنها تاثیر گذاشتند.

فرهنگ یونانی طی قرون یک و دو میلادی، رشد تفکر سیستماتیک فلسفه و امکان ناپذیری شکوفا شدن در نسل های نزدیک به نوشته شدن کتاب های خزل .

در کتاب های یونانی ما قضات را در مسائل سخت می بینیم ، که بسیار شبیه به سوالی است که درباره آن بحث کردیم بین رابی آکیوا و بن پتورا.


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی